אודות

תסתכלו על הלוגו שלכם, האם הוא הלוגו שדמיינתם?

אני מאמינה שעם הטכנולוגיה של היום אפשר לעצב כמעט כל לוגו אתם יכולים לדמיין אז אם הלוגו שלכם לא כזה - הגיע הזמן שהוא יהיה.

נעים מאוד, אני קורל סימיאן, מעצבת גרפית, מאיירת ומרצה לעיצוב גרפי.

עובדת בתחום משנת 2005 ונהנת מכל רגע.

היצירה אצלי היא צורך חזק כמו הצורך לנשום.

דרך האומנות אפשר לתקשר מבלי לדבר, להעביר מסר בצורה חזקה ולהשאיר חותם עמוק יותר מאשר המילה הכתובה.

הכלים שרכשתי במהלך חיי עוזרים לי לבטא את מחשבותיי ואני גאה ביכולותיי לעצב ולאייר.

אני בוגרת ללמודי אנימציה במכללת "מנשר לאומנות", בוגרת ללימודי קונספט דיזיין במכללת "פריים ביי פריים" שבקליפורניה ובוגרת ללימודי בניית אתרים, HTML ו-CSS במכללת "סולו".

עם השנים התקדמתי מאוד ועודני לומדת ומתפתחת כל הזמן בצורה מתמדת. למדתי שקידום של עסק, כמו גם ההצלחה שלו, תלוי בעיצוב ובמיתוג שלו ובלעדיו אף עסק לא יהיה שלם. 

 

במהלך השנים רכשתי ידע רב ועם אהבה אמיתית ללמד ולהדריך - ההחלטה לפתוח מכללה אונליין ללימודי עיצוב גרפי היתה ברורה.

 

בין אתם צריכים עיצוב לוגו, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב אתר או כל עיצוב אחר - סטודיו קורלי - סטודיו לעיצוב גרפי - זה המקום בשבילכם!

אז עם המון ניסיון, מאות לקוחות מרוצים ומלא סבלנות אני מזמינה אותך לעצב יחד את העיצוב המושלם בשבילך.

052-5348444 | saar.korali@gmail.com

תו הנגשה-01.png

לפרטים נוספים:

סטודיו לעיצוב גרפי

saar.korali@gmail.com

052-5348444

© כל הזכויות שמורות סטודיו קורלי. אין להעתיק או להשתמש במידע המופיע באתר ללא רשות מראש ובכתב. איורים, עיצובים ובניית אתר - סטודיו קורלי.

אתר זה עושה שימוש בקבצי 'עוגיות' (cookies) למטרות שיווק ופירסום. שימוש בקבצי ה'עוגיות' ישמש גם לשימוש צדדים שלישיים, הכוללים את גוגל, והינכם מאשרים את שימוש בהם לפירסום מודעות באתרי האינטרנט על כל סוגיהם.  שימוש בקבצים אלה ע"י צדדים שלישיים, הכוללים את גוגל, יעשה ע"מ להציע לגולש מודעות ופירסומים המבוססים על היסטוריית הגלישה באתר סולה. גולשים שאינם מעוניינים שיעשה כל שימוש בקבצים אלה, ומעוניינים שגוגל אינו ישתמש בקבצים אלה יוכלו לבקר בהגדרות המודעות של גוגל, באתר הבא: https://adssettings.google.com/u/0/authenticated